Rozsvícení kněžpolského betlému

Prosinec 22nd, 2013 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Navečer v neděli 22. prosince jsme se sešli před kostelem sv. Anny,  kde jsme se se zpěvem vánočních koled připojili k programu pořádanému v době vrcholícího adventu s názvem První rozsvícení kněžpolského betlému. 

K dalším účinkujícím patřili místní mužský i ženský pěvecký sbor, štrajchkapela a schola z Nedachlebic. Děti, navštěvující náboženství, vystoupily s hraným příběhem o narození Ježíše a také roznesli divákům s lucerničkami betlémské světlo. Společné závěrečné koledování u svítícího betléma bylo příjemnou tečkou tohoto setkání, ale i společným poděkování jeho tvůrcům manželům Hudečkovým.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.