Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol

Květen 31st, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

V první únorovém týdnu jsme realizovali doprovodné opatření – „ochutnávkový koš” k projektu „Mléko do škol“. Prospěšnost konzumace mléčných výrobků děti ochutnali formou pomazánky a tvarohového dezertu, které pro ně připravily paní kuchařky.

Závěr měsíce května patřil zase doprovodnému opatření - „ochutnávkový koš” k projektu „Ovoce a zelenina do škol“. Tentokrát proběhla melounová ochutnávka vodního melounu, žlutého melounu a Gália melounu formou plátků k zakousnutí a ovocné misky.

Žákům je v rámci obou projektů v průběhu celého školního roku poskytováno zdarma mléko a mléčné výrobky, čerstvé ovoce nebo zelenina, případně balená ovocná či zeleninová šťáva.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.