Učíme se venku aneb šlapeme dál – závěr celoročního projektu

27 června, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Ve čtvrtek 27. června se kněžpolské hřiště proměnilo v malou africkou osadu. Školáci, jejich rodiče a pedagogové základní školy zažili společné setkání, při kterém pomyslně navštívili Afriku. Vše vypuklo bubenickou show, během které si všichni měli možnost vyzkoušet různé hudební rytmické nástroje. Následovaly aktivity jako malování na obličej, navlékání náramku z korálků, přenášení vody, vrtění obručí,  střelba z luku, házení do lví tlamy, africká omalovánka apod. Každý si mohl vybrat a užít to, co ho nejvíce bavilo. Během parného odpoledne přišlo i na opékání špekáčků. Závěrečnou tečkou tohoto dne bylo rozloučení se žáky pátého ročníku.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.