Den dětí

Červen 6th, 2014 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

První červnový pátek probíhal na naší základní škole v radostném duchu. Žáci se s napětím dočkali možnosti oslavit svůj Den dětí. Nejprve jsme se ráno společně sešli v jedné třídě,  kde každý školák představil své volnočasové aktivity. Prohlédli jsme si diplomy, medaile a poháry, které za své úspěchy obdrželi. Také jsme si poslechli hudební ukázky, které nám naši muzikanti zahráli, abychom slyšeli, co se během roku naučili. Po svačince jsme vyjeli do očekávaného Smajlíkova v Uherském Hradišti. Dětská herna s obří skluzavkou, dvěma vzduchovými děly, uzavřenou skluzavkou, bazény s míčky a dětský koutek nás přiměly k velkému dovádění. Míčkový bazén jsme následně vyměnili za bazén plavecký, protože jsme se na závěr dopoledne přesunuli na svou pravidelnou hodinu plavání do Aquaparku.