Beseda Policie ČR

Duben 8th, 2015 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Středa 8. dubna patřila tentokrát setkání s policisty. Na mladší školáky čekala beseda na téma Policie je náš kamarád a starší školáci se v besedě Na internetu bezpečně seznamovali s nebezpečím kyberšikany. Ujasnili jsme si rozdíl mezi policií státní a městskou. Procvičovali jsme si základní pravidla silničního provozu zejména cyklistů a chodců. Nechybělo připomenutí důležitých telefonních čísel integrovaného záchranného systému.  Víme, že bychom si neměli psát na internetu s někým, koho neznáme, nemáme dávat k dispozici svoji adresu a ani své fotografie. Vyzkoušeli jsme si pouta , foukali jsme do dechového přístroje. Malá odměna v podobě razítka na závěr udělala velkou radost hlavně našim nejmenším.