Jarní sběr papíru a lepenky

Duben 22nd, 2015 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

Ve středu 22. dubna uspořádala naše škola ke Dni Země sběr papíru a lepenky. Počasí nám tentokrát přálo. Malé komplikace způsobil pozdější dovoz kontejnerů, ale díky velké pomoci rodičů, kteří již s předstihem navezli sběrový papír do Sběrných surovin v Uherském Hradišti, se nám vše podařilo dobře zvládnout. Velkou pochvalu za pracovitost si vysloužili  všichni žáci naší školy, kteří vzorně vážili, třídili a stříhali navázané balíčky. Pro mladší žáky byl ve škole připraven výukový program zaměřený na třídění odpadů “Tonda Obal”. Prostřednictvím tohoto programu  se děti seznámily s významem třídění odpadu pro naše životní prostředí. Sběrová  soutěž na škole bude  ukončena k 31. květnu, ale s výsledkem můžeme být spokojeni již dnes, neboť se nám podařilo nasbírat téměř 8 tun sběrového papíru a lepenky. Touto cestou  děkujeme všem rodičům za jejich pomoc.