Závody v plavání žáků 1. stupně ZŠ

Červen 4th, 2015 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Ve čtvrtek 4. června  vybraní zástupci naší školy reprezentovali na Přeboru regionu Uherskohradišťsko v plavání o putovní pohár Plavecké školy Uherské Hradiště. Za každý ročník mohli startovat maximálně čtyři žáci a žákyně.  Nejprve proběhly závody jednotlivců. Prváčci plavali 25 m plaveckým stylem prsa, druháci a třeťáci již 50 m stylem prsa, čtvrťáci a páťáci měli před sebou na startu také 50 m, jen mohli zvolit volný způsob plavání. Nejlepšího výsledku dosáhl Kryštof Šimík, který se v kategorii chlapci 4. ročník umístil na pátém místě, na devátém místě se umístila Daniela Fornůsková v kategorii dívky 4. ročník a Tomáš Hubáček v kategorii chlapci 5. ročník. Na závěr se závodilo ve smíšených štafetách, ve kterých prváci i čtvrťáci vyplavali osmé pořadí. Z jedenácti zúčastněných škol jsme se v součtu bodů umístili na 9. místě. Děkujeme všem našim plavcům za výbornou reprezentaci školy.

Fotky a bližší informace naleznete také na http://www.plaveckaskolauh.cz/