Podzimní sběr papíru

Září 29th, 2016 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

V průběhu měsíce září vyhlásily Sběrné suroviny Uherské Hradiště na školní rok 2016/2017  EKOSOUTĚŽ ve sběru papíru. Posláním tohoto projektu je podpořit aktivity, které souvisejí se zvýšením podílu tříděného odpadu a environmentální výchovy dětí a mládeže. S podmínkami soutěže pro školy se můžete seznámit na webových stránkách www.ekosoutez.cz.

My jsme si připravili první letošní sběr již na čtvrtek 29. září. Počasí nám tento den přálo a pilné ruce našich sběračů rychle plnily přistavené kontejnery. Děkujeme všem rodičům i prarodičům za vzájemnou pomoc. Další papír je možno odevzdat do konce října přímo v provozovně Sběrných surovin v Uherském Hradišti.Výkupní ceny za 1 kg materiálu:

Noviny, časopisy, letáky, sešity, kancelářský papír – bez provázků, desek, šanonů, složek (volně ložené do přistavených nádob) – cena platí při návozu rodičů na hlavní provozovnu v Uherském Hradišti 2,00 Kč
Noviny, časopisy, letáky, sešity, kancelářský papír – bez provázků, desek, šanonů, složek (volně ložené do přistavených nádob) – cena platí při svozu ze školy 1,50 Kč
Obalový papír (vícevrstvé kartony, lepenka) 1,00 Kč
Směs papíru (tiskovin a kartonů) svázaná provázky (nutné dotřídění) 0,50 Kč