Den Země

Duben 22nd, 2024 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

Den Země je každoroční akce, která se koná 22. dubna s cílem podpořit ochranu životního prostředí. K letošním oslavám se připojila i naše škola. Nejdříve jsme před školou malováním na chodníku výtvarně zpracovali krásy přírodních rozmanitostí naší planety Země a zapsali přání k její záchraně. Jedním z přání byla nezbytnost třídění a recyklace opadů. Proto jsme praktickou ukázkou vytřídili námi vytvořený odpad do správných kontejnerů v naší obci. Na „kluzáku“ nás čekaly pátrací úkoly, které byly zaměřeny na ekologii, ochranu planety a životního prostředí. Na závěr letošních oslav jsme si z použitých nápojových kartonů vyrobili peněženku.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.