Hasík

Říjen 6th, 2016 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Ve dnech 27. září a 6. října naše druháky a třeťáky navštívil opět po roce dráček Hasík, který je symbolem programu výchovy dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva. Společně s ním přijeli také instruktoři z řad příslušníků HZS ČR z Uherského Hradiště, kteří prostřednictvím tohoto zeleného dráčka předávají dětem  informace o tom, co to vlastně ten oheň je a hlavně jak se mají chovat, aby jim nemohl ublížit. Děti se seznámí se zajímavými informacemi o hasičích a jejich práci. Za správné odpovědi na všechny otázky nebo za dramatizaci nebezpečných situací získali pozorní školáci od dráčka Hasíka pěknou odměnu.