Návštěva ZŠ Bílovice

Červen 22nd, 2016 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Ve středu 22. června vyjela naše pátá třída na cyklovýlet. Naším cílem byla návštěva ZŠ Bílovice. Celou školou nás prováděli dva žáci devátého ročníku ( Honza a Honza), seznámili nás nejen s prostředím, ale postupně nám představovali i jednotlivé vyučující, na které jsme cestou narazili. Vyšli jsme až do třetího patra a tam nám řekli, že na tomto poschodí bude asi od září naše třída. Byli jsem také na školním hřišti, viděli jsme tělocvičnu, posilovnu, dílny, odborné učebny a nahlédli jsme i do školního bufetu. Unaveni po prohlídce jsme poseděli na školní zahradě, abychom snědli své svačinky. Pěkné počasí nás vylákalo ještě na zmrzlinu a prohlídku parku. A nezbývalo, než zase usednout na svá kola a šlápnout do pedálů směr naše škola.