Turistický závod – outdoor treking 2019

Červen 25th, 2019 | Posted by Sláva Cingelová in Aktuality

Letošní rok jsme zakončili trošku netradičně, a to 25. června turistickým závodem dětí a rodičů naši školy. Závod byl pořádán turistickým oddílem Napajedla  v čele s panem Karlem Janoškem. Cílem bylo odlákat děti od počítačů a nalákat je do přírody.  A samozřejmě si vzájemně poměřit síly  :-) .

I přes nesnesitelné horko a spoustu komárů to byl vydařený závod, kde si naše děti sáhly téměř na dno svých sil. Ale odnesly si z něho určitě spoustu nezapomenutelných zážitků. Odměnou pro vítěze byly medaile, pro ostatní opečené špekáčky. A pro nás?  Unavené, ale usměvavé tváře Vašich dětí.

Za vše mluví slova pana Janoška:

„Ahojky, díky za pěkné odpoledne a krásnou a pohodovou atmosféru. Při pohledu na spokojené oči dětí při vyhlašování výsledků a to nadšení na startu, i když u některých dětí byla vidět malá dušička, ale  přesto vše překonaly, a odhodlaně vystartovaly vstříc tomu neznámému, kdy zvítězilo nadšení nad strachem.  Zde  si člověk uvědomí, že ta práce měla smysl.

Pěkné prázdniny.

Karel“

Takže Vám všem krásné a pohodové léto.

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.