Slavnostní zahájení školního roku

Září 2nd, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

V pondělí 2.9. proběhlo slavnostní zahájení školního roku 2019/2020. Po prázdninách zpět ve škole všechny přivítala ředitelka Mgr. Irena Šichová. Za zřizovatele školy pozdravil žáky, paní učitelky a rodiče pan místostarosta Petr Hubáček. Osm prvňáčků dostalo z jeho rukou na uvítanou pamětní list, sladkost a nový Slabikář. Naše školáky také povzbudila vedoucí učitelka MŠ paní Ivana Bílková. Každý prvňáček byl ještě obdarován balíčkem školních pomůcek, které předávala zástupkyně SRPŠ paní Andrea Šuranská. Letos navíc všichni žáci školy dostali od SRPŠ bohatý balíček výtvarných potřeb.

Hned první školní den bylo na dětech znát nadšení, radost a chuť poznávat, učit se číst, psát, počítat. Přejeme jim, ať se jim všechna školní práce daří.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.