Super sportovní dopoledne

Červen 15th, 2020 | Posted by Jana Kurtišová in Aktuality

V pondělí 15. června jsme celé dopoledne soutěžili na krásném fotbalovém hřišti v Kněžpoli. Cílem bylo v rámci celoročního projektu Fair Play zasportovat si, poměřit síly, obratnost , výdrž, ale i posílit týmového ducha, vzájemnou spolupráci a radost ze soutěžení.

Připravili jsme čtyři stanoviště : hod granátem na cíl, překážkovou dráhu (měřil se čas), přeskoky přes švihadlo v časovém limitu a skok do dálky z místa. Děti vytvořily čtyři týmy a sportovní zápolení mohlo začít. Paní učitelky, jako rozhodčí, na každém stanovišti zapisovaly výsledky do připravených tabulek  a tak se všichni postupně prostřídali ve všech disciplinách.

Po návratu do školy jsme vyhodnotili celé dopoledne, dětem se soutěže líbily, soupeřily se ctí a v rámci Fair Play. Těšily se také na vyhlášení výsledků, na diplomy a ceny. Celá práce týmů, radost z pohybu na čerstvém vzduchu, vzájemná podpora a fandění spolužákům byla zase odměna pro nás organizátory.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.