Rozsvícení kněžpolského betléma

Prosinec 18th, 2022 | Posted by Tereza Lukašíková in Aktuality

V neděli 18. prosince 2022 proběhlo dlouho očekávané rozsvícení kněžpolského betléma. S žáky základní školy jsme se na tuto událost dlouho těšili, a proto jsme se už v listopadu pustili do nacvičování vánočních písní. Ke zpěvu jsme vybrali čtyři méně tradiční vánoční písně a známou koledu Štědrý večer nastal. Tu si s námi na konci zazpívali i rodiče a ostatní diváci. Aby na vystoupení nic nechybělo, všechny písně žáci doprovodili hudebními nástroji, díky kterým zněly písně opravdu příjemně. Po konci vystoupení pak žáci obdrželi menší sladké občerstvení a šli si společně s rodiči vyslechnout překrásné vystoupení kněžpolské scholy. I přes opravdové zimní teploty se celá akce velmi vydařila a těšíme se opět příští rok.