Atletický čtyřboj pro 1. stupeň ZŠ

Květen 26th, 2023 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Na pátek 26. 5. 2023 jsme dostali pozvání do Bílovic, kde se na základní škole uskutečnil 1. ročník Atletického čtyřboje pro 1. stupeň ZŠ. Kromě žáků naší školy a pořádající ZŠ Bílovice dorazili také sportovci z Mistřic  a z Březolup. Soutěžilo se v pěti věkových kategoriích a každá kategorie byla ještě rozdělena na chlapce a děvčata. Pro celkový výsledek byl rozhodující součet bodů všech čtyř výkonů.

Disciplíny čtyřboje: běh 50 m/60 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký, běh 300 m / 600 m / 800 m.

Všichni sportovci předvedli bojovné výkony a ti naši získali dvě medaile, obě za třetí místo.

Děkujeme pořádající škole za výborné zajištění této sportovní akce.

Naši čtvrťáci a páťáci si navíc neoficiálně přidali ještě pátou nesoutěžní disciplínu – cyklistiku, protože od Bílovic a zpět jsme se vydali na kolech.