Učíme se venku – závěr celoročního projektu + táborák

Červen 27th, 2023 | Posted by Irena Šichová in Aktuality
27. června jsme se společně s rodiči sešli, abychom se rozloučili s našimi letošními páťáky a popřáli jim hodně štěstí a úspěchů na jejich další cestě za vzděláním.
Než k tomu ale došlo, ukončili jsme všichni společně celoroční školní projekt s názvem ” Učíme se venku “.
Pro děti byly připraveny aktivity, při kterých ukázaly své vědomosti o přírodě. Některé byly pouze zábavné, jiné jim daly zabrat. Nakonec se ale všechny děti propracovaly k cíli, kde je čekala sladká odměna v podobě zmrzliny a krásný prázdninový dárek, dřevěný rozcestník. Ten si ovšem musí ještě složit a slepit. Doufáme, že to bude zábava nejen pro ně, ale i pro jejich rodiče.
No, a pak už mohlo začít trochu smutné loučení s páťáky.
Radost do tváří dětem vrátily dárky, které od rodičů dostaly a hlavně krásný a moc dobrý dort, na kterém jsme si všichni pochutnali.
A kdo není na sladké, mohl si opéct špekáček.
Počasí nám přálo a všichni jsme se moc dobře bavili.
Nezbývá než všem popřát krásné prázdniny plné sluníčka a zážitků.