Ex libris 2015

Červen 16th, 2015 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Na úterý 16. června přišla do školy pozvánka pro Danielu Fornůskovou a Anežku Abrhámovou, žákyně 4. ročníku, do kina Hvězda v Uherském Hradišti  k účasti slavnostního vyhlášení výsledků literární soutěže pro děti do 15ti let „Píšu povídky, píšu básně…“ a výtvarné soutěže Ex-libris 2015.  Soutěže vyhlásila Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti tentokrát na židovské téma. Součástí slavnostního programu byl křest knihy Bedřicha Beneše Buchlovana Na holém kopci za účasti autora Jiřího Jilíka a ilustrátorky Kamily Bručkové.  Program byl ukončen animovaným filmem Píseň moře. Naše děvčata se zapojila právě do výtvarné soutěže, přejeme jim hodně radosti při jejich tvořivé činnosti.