Vyhodnocení podzimní soutěže ve sběru papíru a lepenky

Listopad 30th, 2015 | Posted by Libuše Čechová in Aktuality

Slavnostní vyhodnocení podzimní soutěže ve sběru papíru a lepenky  proběhlo během sběrové tomboly, která se konala 30. listopadu 2015 v prostorách školní družiny.  Pro děti byla připravena řada cen jako poděkování za jejich práci. Sběrným surovinám jsme odevzdali celkem 7 018 kg papíru. Tohoto skvělého výsledku jsme dosáhli díky aktivnímu přístupu všech žáků naší školy. Mezi nejlepší sběrače patřil Pavel Bilík s odevzdanými 1 430 kg, Lukáš Otrusiník se 794 kg a Martin Kašný s  320 kg papíru.

V letošním školním roce jsme se zapojili do soutěže Kupa papíru, která byla vyhlášena časopisem ABC. I přestože jsme se neumístili na předních místech , v konkurenci velkých škol jsme se neztratili.