Zápis žáků do první třídy

Leden 27th, 2016 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Vyzdobené  třídy ve středu 27. ledna otevřely své dveře pro všechny předškoláky, kteří se dostavili v doprovodu svých rodičů k zápisu. Připraveni plnit náročné úkoly a předvést své vědomosti vykročili s očekáváním do říše řemesel. Po přivítání básničkou v podání našich školáků – řemeslníků procestovaly děti jednotlivá zastavení, na kterých např. počítaly nářadí, třídily geometrické tvary, rozeznávaly barvy jako malíři, poznávali písmenka. Na památku dnešního dne si všichni odnesli domů malého strašidýlko pro štěstí, které jim bude tuto školní chvíli připomínat.

Na všechny děti, které se od 1. září stanou žáky naší školy, se těší vedení školy, vyučující i ostatní spolužáci.