Author Archives: Irena Šichová

Exkurze do Prahy, 5. r.

Duben 24th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Den Země

Duben 22nd, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Nabídka pracovního místa

Duben 22nd, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

Nabídka pracovního místa ZŠ 2024 04

Dopravní hřiště Uherské Hradiště, 4. r.

Duben 12th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Výsledky zápisu do 1. třídy

Duben 11th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality | Zápis do 1. třídy - (Komentáře nejsou povoleny)

VÝSLEDKY ZÁPISU 2024

Zápis do 1. třídy ZŠ

Duben 11th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
P1170213

Ve čtvrtek 11. dubna proběhl na naší škole zápis do první třídy. Budoucí prvňáčci si mohli v doprovodu svých rodičů vyzkoušet celou řadu činností, které měly prověřit jejich školní zralost, ale především si měli užít zábavnou cestu mezi různými dopravními prostředky. Děti prokazovaly své znalosti z matematických představ, poznávání barev, geometrických tvarů nebo prostorového vnímání. Při kreslení procvičovaly správné držení tužky a při recitování básničky či zpěvu písničky předvedly správnou výslovnost. Po zdárném splnění všech úkolů byli předškoláčci odměněni dárkem v podobě žabáka, který pro ně vyrobili naši školáci ve školní družině.

Poděkování patří všem, kteří se na přípravě zápisu podíleli a zpříjemnili tak budoucím prvňáčkům jejich slavnostní den strávený ve škole.

Zápis do 1. ročníku

Duben 11th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Předškoláci v 1. třídě

Duben 9th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

S blížícím se zápisem do školy navštívili v úterý 9. dubna předškolní děti z MŠ své starší kamarády v 1. třídě ZŠ.

Preventivní program Policie ČR

Duben 3rd, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)

.

Preventivní program Policie ČR