Matematická olympiáda 2018/2019

Leden 30th, 2019 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Ve středu 30. ledna se uskutečnilo na SŠPHZ v Uherském Hradišti okresní kolo Matematické olympiády žáků pátých a devátých ročníků základních škol. V kategorii Z5 naši školu reprezentoval Štěpán Jagoš. Úkolem bylo v devadesáti minutách vyřešit tři matematické úlohy, za jejichž řešení mohli soutěžící získávat po šesti bodech. Z celkového počtu 41 soutěžících se umístil na sdíleném 9. – 10. místě.

Do řešení šesti úloh školního “domácího” kola se nejprve v průběhu podzimních měsíců zapojili hned dva naši páťáci, ale postup bohužel vyšel jen jednomu z nich.

Štěpáne a Víťo, děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme další úspěchy v matematických soutěžích.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.