Exkurze do Prahy

Duben 24th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality

Ve středu 24. dubna v brzkých ranních hodinách vyrazili žáci pátého ročníku Zlínským expresem z Otrokovic do Prahy. Kupodivu nám aprílové počasí v tento den přálo.

Z Hlavního nádraží jsme se přesunuli metrem, trasou C, na Vyšehrad. Potom jsme pokračovali nábřežím Vltavy k Národnímu divadlu, lanovkou vyjeli na Petřín, kde jsme si dali polední přestávku a navštívili zrcadlové bludiště. Odtud jsme zamířili na Pražský hrad, podívali se na malé střídání stráží a dále jsme šli do Valdštejnského paláce do budovy Senátu ČR. Tady jsme měli komentovanou prohlídku. Exkurzi jsme zakončili na Václavském náměstí v oblíbeném fastfoodu. Z pražského Hlavního nádraží jsme dojeli do Starého Města o půl deváté večer, kde nás již napjatě vyhlíželi rodiče.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.